06 mei 2022 / CLUB NEWS

Drie nieuwe LVB’ers!

LVB groeit door! De afgelopen periode hebben we Eva Gennisse, Sabine Wiegerink en Avalon Wijnen verwelkomd.

LVB

Onze club wordt versterkt met drie nieuwe talenten! We stellen ze graag even aan je voor:

Eva Gennisse (1986) is na haar opleiding graphic design aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht voor zichzelf begonnen als grafisch ontwerper. Daarna heeft ze nog gewerkt bij het Full service PR-bureau Weber Shandwick. Hier heeft zij ruim 8 jaar ervaring opgedaan met het ontwikkelen van creatieve concepten, campagnes en diverse content. Zij versterkt ons Lovebrand Designers team als art director.

Sabine Wiegerink (1998) heeft dit jaar haar master New Media and Digital Culture aan de Universiteit Utrecht afgerond en heeft zich verdiept in de wereld van (online) marketing en journalistiek. Ze start bij LVB als Junior Content Creator en richt zich voornamelijk op de communicatie rondom onze eigen club.

Avalon Wijnen (1992) heeft al een aantal jaren gewerkt in verschillende branches en werkvelden. Hiervoor was zij hotelmanager bij een 4* boutique hotel in Deventer, maar haar creativiteit en visuele instelling leidden haar naar LVB. Ze gaat hier aan de slag als producer bij team video!

Kijken naar de toekomst

Aart Lensink, algemeen directeur van LVB: ‘We zijn heel blij dat deze drie toptalenten hebben gekozen voor LVB. Ze krijgen alle ruimte om zich bij ons verder te ontwikkelen. Als bureau hebben we de ambitie om ook in de komende jaren de meeste awards te winnen. Dat lukt alleen als we jonge mensen aan ons kunnen binden; mensen die de tijdgeest verstaan en de ideeën kunnen omzetten in content die past bij de doelgroepen die we voor onze klanten willen bereiken.’

Ben jij ook zo’n toptalent en wil jij bij onze club horen? Bekijk hier onze openstaande vacatures!

LVB

LVB

LVB en cookies:

Welkom bij LVB. Op onze website maken we gebruik van cookies. Hiermee kunnen wij onder andere het functioneren van onze website verbeteren en webstatistieken bijhouden. Ook kunnen wij en derde partijen informatie verzamelen. Lees voor meer informatie ons Cookiebeleid, onder aan de pagina.

GOT IT
4